25.12.2019

Як організувати свято для вашої компанії?

Головний ресурс будь-якого проекту, який працює з людьми, і кожен робочий робочий рано чи заздалегідь задумується, нужна ліга в компанії, що організовує і проводить корпоративних святкових колективів. Вся психологічна боротьба з одним голосом твердо працює, що живе, що відповідає одній лішій роботі, провокує як мінімальну кількість виробництв, що однажды сказується і на доходах підприємств. Компанії, нацелені на перспективний ріст і радісне майбутнє, пропонують різні попитки для створення в колективі довірчих і якісних відносин, які працюють (у тому чисті) люди будуть з радостістю прийти на роботу. Організація праздників – це необхідний і ефективний метод, здатний вдосконалити умови роботи колективу, об’єднати людей і дати їм хорошенько відмовитися.

Які цілі вирішують корпоративні івенти

Насправді, їх може бути безліч, але ось основні:

 1. Свято – це найбільш природний спосіб зняти напругу, причому як приватне, так і в усьому колективі. Якщо в якомусь відділі почалися чвари і розбрат, кращим варіантом стане влаштувати event. Організація і проведення свят – ідеальний спосіб поліпшити відносини всередині замкнутого колективу.
 2. Виявити порушників спокою. Так, івенти – непогана психологічна школа. Здається, ніби працівники просто відпочивають і веселяться, але чуйний керівник паралельно з цим зможе краще зрозуміти людей в неформальній обстановці. Цю ж функцію виконують і тімбілдинги, тільки вони в ігровій формі сприяють згуртуванню колективу для вирішення загального завдання, коли як звичайний корпоратив – це вільний простір, в якому кожен оголює свої внутрішні установки і краще відкривається.
 3. Івент як спосіб заохотити працівників. Навіть звичайна фраза «Ви найкраща команда, з якою я працював!» Або «Мені так пощастило працювати саме з вами!» Може творити чудеса. Людей окрилює, коли їх цінують і помічають. Тому будь-яке заохочення, особливо зроблене перед обличчям товаришів по службі – прекрасний спосіб як особистісної, так і груповий мотивації.
 4. Відзначити перехід на новий етап. Підведення підсумків має важливе психологічне значення. Всім нам потрібен момент, нехай навіть створений штучно, в який можна озирнутися назад і підвести підсумки. У великих компаніях існують традиції відзначати кінець півроку. Зазвичай цього періоду вистачає, щоб завершити якісь трудові гештальти і сконцентруватися на нових завданнях.

Як організувати свято в компанії без залучення агентств

Отже, ви усвідомили, що корпоративний івент для ваших людей – життєва необхідність, така ж як і для вашого бізнесу. І тепер ви міркуєте, як організувати свято в своїй компанії. Без підключення професіоналів у вас є два шляхи: зайнятися всіма приготуваннями самостійно або доручити це одному з працівників. Що б ви не вибрали і якого типу event НЕ намітили, ось що вас чекає:

 1. Визначення концепції заходу. Це відправна точка, від якої доводиться відштовхуватися в майбутньому на всіх етапах. Концепція івенту – це його основна ідея. Саме на цьому етапі багато роблять помилку, якщо недооцінюють важливість правильно сформованої мети події.
 2. Виявлення інтересів аудиторії і складання сценарію. Покрокове розклад дій, що включають всі нюанси проведення івенту.
 3. Вибір локації і інтер’єру. Може знадобитися організувати і провести свято в Києві або будь-якому іншому місті – слід бути до цього готовим.
 4. Пошук і укладення договорів з підрядниками. Вкрай відповідальний крок, який чимало позначається на якості заходу.
 5. Чіткий розподіл фінансів. Брак досвіду може негативно позначитися на цьому кроці при необхідності замовити проведення корпоративу. Бажання заощадити призводить до небажаних витрат, втрати часу, зниження рівня заходу.

Якщо при відсутності досвіду вам вдалося вкластися в терміни, знайти відповідальних підрядників за обґрунтовані гроші і не перевалити за бюджет – ви можете собою пишатися! Але, на жаль, самим заходом вам навряд чи вдасться насолодитися, адже доведеться постійно займатися адміністративними нюансами.

Навіщо наймати event-агентство для організації свята

 1. Досвід. Людина, яка жодного разу в житті не організовував повноцінний івент, буде перебувати у великому здивуванні про того, скільки прихованих нюансів існує в даній сфері. Головне вміння, яке напрацьовується в ході багаторічної практики в сфері підготовки свят – це ефективно і непомітно справлятися з форс-мажорами в стресовій ситуації, швидко реагувати і одночасно продовжувати природно посміхатися.
 2. Контакти. Через відсутність зв’язків багато новачків часто промахуються з термінами і нерідко потрапляють на великі непередбачені витрати. Завжди є небезпека, що найманий підрядник недобросовісний. Тільки досвідчена команда, яка працює на ринку вже не перший рік, може гарантувати, що напрацьовані ними зв’язку дозволять створити event в термін і гідної якості.
 3. Новизна. Організація івентів – енергоємне заняття не тільки в фізичному аспекті, але і в емоційному. Придумати сценарій самому непросто, найчастіше індивідуальний підхід, не підкріплений досвідом, скочується до пошуку шаблонів в Інтернеті. В результаті на світ народжується чергове свято, на який пішло море сил та грошей, але все чомусь нудьгують. Винаходити велосипед необов’язково, досить просто звернутися до професіоналів, у яких робота полягає саме в тому, щоб придумувати нові і цікаві сценарії під конкретного замовника.
 4. Унікальність. Якщо вам здається, що звернутися в івент-агентство – значить, замовити свято «як у всіх», то це помилка. Професійні команди завжди працюють за індивідуальною стратегії, розрахованої на певну аудиторію. Наприклад, наша компанія Rockets стежить за всіма новинками івент-індустрії, надихається, але завжди організовує щось креативне і обов’язково унікальне.
 5. Надійність. Уклавши договір з агентством, ви переходите на рівень, на якому за вас в разі неякісної організації заступляться юристи. Це гра по-дорослому, і компанії з високою відповідальністю це розуміють.

У Rockets не бояться складних завдань. Ми з радістю підготуємо корпоративне свято для вашої компанії. Ми зарядимо вас і ваших людей позитивом і подаруємо безліч позитивних емоцій!

Лишити заявку рекомендую тобі я!