23.10.2019

Космічна оптимізація часу

Приходите додому запізно, тому що довго заповнюєте звіти в екселі? Працівники скаржаться на низький рівень комунікації, а ви не встигаєте слідкувати за всім і кожним? Витрачаєте багато вільного часу на обробку різних вхідних запитів? На щастя, прогрес рухається семимильними кроками, технології, які дозволяють оптимізувати будь-які бізнес-процеси, існують вже зараз. Про деякі з них ми вам зараз і розповімо.

Прикладом подібної оптимізації, дозволяючої істотно полегшити життя будь-кому, є впровадження ботів і різних систем для автоматизації в найрізноманітніші бізнес-процеси.

Одним із таких засобів оптимізації є чат-бот Rockets Partners Bot, який використовується у нас в компанії і розроблений інхаус-фахівцями для полегшення життя наших партнерів / підрядників, а також офіс-менеджера, який приймає від них вхідні запити. З його допомогою будь-хто з потенційних партнерів може протягом короткого часу приєднатися до партнерської мережі Rockets в пару кліків. Клац-клац! Зручне і просте меню, що дозволяє заощадити десятки і сотні годин пошуку в інтернеті. Два клікави вибрали напрямок. Ще дваі ви партнер. Rockets Partners Bot миттєво вносить підрядника в базу даних, після чого просто інформує вас про всі можливо цікаві для вас заходи. Крім того, якщо у вас виникнуть якісь запитання, ви завжди зможете дізнатися у бота контакт людини, яка зможе вам все пояснити. Розробка ботаце зовсім не так складно, як здається.

Іншим гарним прикладом є розробка чат-бота для адаптації нових співробітників.Тільки уявіть: тривалість процесу знайомства нового співробітника з компанією можна скоротити як мінімум в декілька разів, просто давши йому доступ до бота, в якому він зможе знайти відповіді на всі стандартні запитання новоприбулих!

Цікавим засобом автоматизації бізнес-процесів також є платформа HURMA система, розроблена нашими партнерами і покликана полегшити життя ейчару, яка дозволяє йому:

  • швидке і легке управління вакансіями та кандидатами;
  • можливість створення і моніторингу статусів кожного співробітника;
  • розсилка новин;
  • комунікація з підлеглими;
  • нарахування виплат і управління відпустками співробітників і багато іншого.

Використовуючи систему HURMA, ви можете вести статистику в зручному для себе форматі, прогнозувати і планувати події в один клік, а також зберігати у себе базу даних, що включає всі необхідні для вас дані по наявних кадрах. 

Мабуть, в недалекому майбутньому чат-боти і різні системи з автоматизації стануть для вас просто незамінні. Звичайно, якщо ви не хочете відстати від життя.

Висновок: Прогрес не стоїть на місці! Вже зараз грамотне використання сучасних технологій здатне значно полегшити життя втомленому від рутини ейчару, та й будь-якому офісному робітнику. Хто знає, можливо, розгрузивши частину свого навантаження на ботів, ви нарешті зможете відпочити?Бонус для тих, хто дочитав матеріал до кінця: ми даруємо вам промокод HurmaRockets, за яким ви отримаєте 50%-ву знижку на використання системи HURMA протягом двох місяців. Дійте! HR-процеси ще ніколи не були такими приємними.