Професійно спланувати і організувати яскраву подію в маркетинговій сфері вам допоможе івент агентство Київ Rockets. Ми – команда асів з більш ніж 15-річним досвідом роботи в сфері моделювання та втілення в життя креативних і PR-заходів. Екіпаж Rockets готовий допомогти провести якісний ребрейдінг, нагородження, вивести на ринок новий товар, створити ідеальний ґрунт для підвищення продажів і реклами.

Чому організувати івент самому – погана ідея?

Будь-який вид маркетингових заходів – це енергоємне заняття, що вимагає значних сил, витрати часу і вкладення фінансів. Зробити це самостійно не тільки складно, але ще й ризиковано – навіть одна невелика помилка може зіпсувати все враження. Найсумнішим результатом стає втрата коштів, витрачених на створення події, і загроза іміджу компанії, підрив довіри клієнтів і партнерів.

Не варто ризикувати! Організація івентів в професійних руках стає успішним інструментом для створення сприятливого середовища, в якій ростуть продажі і доходи, збільшується впізнаваність бренду, утворюються нові ділові відносини і зміцнюються зв’язки.

Які завдання ми допоможемо вам вирішити

До нас звертаються за проведенням івентів наступних форматів: ребрейдінг, PR-подія, благодійний вечір, виставка для показу нового або поліпшеного продукту, спонсорські вечора, майстер-класи, презентації. Такі події можуть бути доповнені фуршетами або вечерями, запрошенням зірок, лотереями, розіграшами. Подієвий івент-маркетинг в Києві користується великою популярністю. Для проведення подібних заходів можуть вибиратися майданчика і в інших містах і навіть країнах.

Звертаючись до нас, ви зможете налагодити ділові відносини і знайти нових партнерів, позитивно вплинути на думку ЦА, викликавши до себе і свого продукту більше людей, підвищити впізнаваність бренду, поліпшити імідж компанії, обмінятися досвідом, ідеями і технологіями. Rockets створює ідеальні умови для відкритого спілкування між гостями, спікерами, організаторами івенту для плідної співпраці та вирішення поставлених завдань.

Як працює команда Rockets

 1. Визначення мети. Це фундамент, на якому будуватиметься організація event заходів в професійному середовищі.
 2. Встановлення бажаного формату. Він повинен допомагати донести основну ідею і вирішити поставлені завдання. Члени нашої команди приділяють максимум уваги цього кроку, адже правильно сформульована мета – це левова частина успіху. Сюди включається встановлення концепції івенту, дата проведення, тривалість, необхідну кількість співробітників і їх функції, майданчик, її оформлення. Технічні моменти, такі як освітлення, звук, частування, також враховуються вже на даному етапі.
 3. Складання плану івенту. Крім обліку всіх нюансів логістики і створення контенту події, потрібно врахувати і аспект просування заходи. Ми закладаємо оптимальний час на кожен крок, а багатий досвід роботи в даній сфері і пунктуальність дозволяє нам чітко дотримуватися встановлених графіків.
 4. Фіксуємо бюджет з відображенням усіх завдань. На цьому кроці прораховуються всі можливі форс-мажори, а також шляхи їх усунення. Завдяки чіткій бухгалтерії і прозорої звітності ви зможете простежити всі витрати.
 5. Продумуємо все до дрібниць, включаючи ідеальний сервіс. Івенти будь-якого формату виробляють гідне враження тільки тоді, коли приємно дивують чіткою організацією навіть в невеликих деталях. Це правило підходить і для іміджевого події з зірками світового масштабу, і при організації корпоративних заходів або днів народжень.
 6. Чітко розподіляємо завдання всередині команди. В нашому екіпажі працюють тільки досвідчені хлопці з активною життєвою позицією, позитивні і стресостійкі. Вони прекрасно усвідомлюють відповідальність, що лягає на їхні плечі при організації відповідального події. І чіткий розподіл функцій дозволяє екіпажу Rockets утримувати під контролем найскладніші і багаторівневі процеси.
 7. Контролюємо чітке дотримання плану при проходженні самого заходу – організуємо, проводимо і гарантуємо безпеку.

Чому слід вибрати нас?

 • Використовуємо інноваційні технології, щоб оптимізувати витрати на організацію івенту будь-якого масштабу.
 • Враховуємо всі форс-мажори. Це захищає вас від подій, в яких щось може піти не так. Ми гарантуємо, що впораємося з будь-непередбаченою ситуацією так, що ніхто не помітить ніяких затримок.
 • Підключаємо для роботи професійних підрядників, який має великий досвід і відмінну репутацію. Ми співпрацюємо з перевіреними компаніями вже не перший рік і відмінно знаємо, на кого можна покластися.
 • Маємо в своєму розпорядженні достатню технічну базу, щоб підтримати організацію події будь-масштабності.
 • Гарантуємо максимум позитивних емоцій! Наша творча команда молодих, енергійних і креативних людей знайде підхід до будь-якої аудиторії і допоможе кожному присутньому відчути себе «в своїй тарілці».
 • Кожен івент – це власне подія, розраховане на рішення індивідуальних завдань і на роботу з конкретною аудиторією. Саме тому ми не використовуємо шаблонні «прохідні» варіанти, а завжди підходимо до питання нестандартно. Івент компанія в Києві Rockets вміє дивувати навіть в самих повсякденних речах, що і робить захід що запам’ятовується. Ваш івент повністю відобразить специфіку і характер компанії, а також дозволить кожному гостю перейнятися атмосферою організованого заходу.

Команда Rockets своєчасно організовує для вас якісний івент з гідним резонансом. На такому заході ви і ваші гості зможуть не тільки вирішити ділові питання, але і розслабитися і набратися позитивних емоцій для нових звершень.

Заинтересовала услуга или возникли вопросы? Заполните форму и оставте заявку!

що ви маєте знати про івент маркетинг

ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Event-marketing (або подієвий маркетинг) - це захід для Ваших клієнтів, партнерів або постачальників з метою презентувати Ваш товар або послугу, а так само вирішити PR-завдання. Event маркетинг ще вирішує завдання з пошуку нових партнерів, клієнтів і зміцнення зв'язку з поточними.

Докладніше Сховати

ХТО ЗАМОВЛЯЄ івент-маркетинг?

Як правило, це маркетологи, PR фахівці або управлінці, які хочуть провести свою презентацію або церемонію нагородження на вищому рівні.

Докладніше Сховати

ЯКІ ПОДІЇ МОЖЕМО ОРГАНІЗУВАТИ?

Якщо Ви бажаєте провести презентацію нового продукту або послуги, або презентувати ребрендинг компанії - ми організуємо для Вас відповідний захід.

Докладніше Сховати

ЧИМ ВІН БУДЕ МЕНІ корисний?

Обираючи eveny маркетинг Ви можете за допомогою професійних інструментів емоційного впливу привернути увагу потрібної аудиторії до Вашого товару або послуги. Залежно від Вашої завдання допоможемо залучити нових партнерів, клієнтів та інвесторів для Вашої компанії.

Докладніше Сховати

ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ЩОБ ЗАМОВИТИ ИВЕНТ?

Просто оберіть у верхньому правому куті "ЗАПОВНИТИ БРИФ", і члени нашого екіпажу зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Докладніше Сховати
Більшість компаній стикаються з необхідністю подання світу нового продукту. Виникає питання: «Як це зробити найбільш ефективно?» Ми знаємо відповідь. Необхідно створити ПОДІЮ !

Переваги Еvent-marketing:

Мікс ATL, BTL і PR - це суттєва економія
Захід запам'ятовується на довго
Тестування продукції і його маркетингової «упаковки»
Можливість організації прямих продажів
Обмеження рекламування продукту або зовсім заборона не поширюється на подієвий захід
Відмінний спосіб стимулювання клієнтів, які знаходяться на стадії прийняття рішення

Скачайте безкоштовно чек-лист
«11 секретів досягнення мети в event-маркетингу»

Що ми можемо


Повний цикл організації заходу

Здивувати креативним концептом та ідеєю

Организувати свято, що запам'ятається

Зробити івент, що вирішить вашу бізнес-задачу

Наші космічні запуски

Чому обирають саме нас

ВИКОРИСТОВУЄМО “РОЗУМНИЙ” КРЕАТИВ
Наші концепції заощаджують ваші прибутки!
СТВОРЮЄМО І ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ
Інструментами емоційного впливу доносимо Вашу ідею
РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ
Наші заходи вирішують Ваші бізнес-завдання
МИ ПРОСТО КОСМОС!
Реактивні, інноваційні, сповнені ідей та пунктуальні!

Лишити заявку рекомендую тобі я!

Як все відбувається

Заявка

Астронавти (Клієнти) подають заявку на організацію польоту заходу в наш центр управління подіями (заповнюють бриф)

Зворотній зв'язок протягом 5 хвилин
Перша зустріч

Екіпаж (досвідчені організатори) добрифовує Астронавтів. Запит спочатку відправляється в космос, потім обробляється за круглим столом під час брейн-штормінга

Все залежить від того, як стануть зірки
ПІДГОТОВКА ПРОПОЗИЦІЇ

Члени екіпажу розробляють концепцію і кошторис, а потім відправляють Астронавтам

СТАНДАРТ 1-2 ДНІ; ЕКСКЛЮЗИВ ВІД 5 ДНІВ
УЗГОДЖЕННЯ ДОГОВОРУ

Астронавти стверджують концепцію, підписують договір і відправляють екіпажу передоплату

КРАЩЕ 100%, АЛЕ МОЖНА І МЕНШЕ :)
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТА

На орбіту виходить івент-шатл з екіпажем і влаштовує грандіозну подію для Астронавтів

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД складності ПРОЕКТУ. ВІД 2-Х ГОДИН ДО 1 РОКУ

Враження

Почесні астронавти

Як у інших

Comments are closed.

Найсмачніші коти тільки на наших заходах ))