Для виходу на новий рівень бізнесу потрібно згуртувати команду фахівців, надихнути працівників і дозволити їм удосконалюватися. Кращий спосіб для реалізації задуманого, активно практикується в компаніях зі світовими іменами, – це корпоративний туризм, що набирає популярність і в нашій країні. Event-агентство Rockets надає послуги з організації ділових поїздок і їх ефективного об’єднання з якісним відпочинком співробітників. Ми допоможемо вашій компанії спланувати, організувати і втілити в життя поїздку для ваших кращих працівників або цілої групи перспективних кадрів.

Що таке MICE туризм?

 • Поняття корпоративного туризму MICE давно прижилося в бізнес-колах. Воно включає:
 • Meeting. У цю групу входять різні ділові зустрічі, засідання, збори, переговори, презентації.
 • Incentives. Сюди включаються мотивуючі заходи, в ході яких відбувається навчання, обмін досвідом, згуртування колективу.
 • Conferences. Проведення конгресів, конференцій, з’їздів, нарад, семінарів, форумів.
 • Exhibitions – публічні виступи, виставки, фестивалі, іміджеві та PR-заходи.

Що ви отримаєте, звертаючись в Rockets?

Причин відправитися в іншу країну з діловим візитом може бути безліч: від переговорів до тімбілдінга або проведення семінарів і конференцій. Яка б причина не спонукала вас звернутися в агентство ділового туризму Київ, команда Rockets з радістю допоможе з наступними моментами:

 1. Надамо продуману до дрібниць культурну та ділову програму в будь-якій країні світу, яка може бути розрахована як на одну людину, так і на повноцінну делегацію. Потурбуємося про замовлення візи, придбання квитків, замовимо страховку, забронюємо номери в готелях.
 2. Вам не доведеться хвилюватися ні за один адміністративний нюанс. Ми проконтролюємо коректна взаємодія між постачальниками послуг, зустрінемо і розмістимо людей, надамо насичену екскурсійну програму.
 3. Створимо ідеальні умови для спілкування колег з різних країн, підготуємо фуршет, банкет і при необхідності продумаємо інші розважальні заходи.

Для нас, як представників українського бізнесу, ясно, що головним ресурсом будь-якої успішної компанії, націленої на розвитку, є її співробітники. Правильне розуміння корпоративної культури, напрямки руху, цілей і місії компанії у працівників дозволяє розширювати її вплив в галузі, зміцнити позиції і зростити цілеспрямований колектив перспективних і сильних співробітників. Хіба не про це мріє кожен керівник? Корпоративний туризм MICE, реалізація якого на професійному рівні можлива силами команди Rockets, дозволить організувати будь-який діловий захід на території України або в іншій країні світу. Ми готові взяти на себе всі аспекти даної діяльності, створивши для вас і ваших людей ідеальні умови для роботи і відпочинку.

Чим Rockets відрізняється від конкурентів?

Наше івент-агентство- це ідеальний симбіоз відточених професійних навичок, злагодженої роботи всього колективу, багатого досвіду в туристичній індустрії та відповідального ставлення до своєї справи. За допомогою наших зв’язків і практичних знань ви зможете оптимізувати витрати на MICE туризм в Україні або в будь-якій державі. Ми допоможемо гідно зустріти делегацію, сплануємо корпоративний тур, проведемо тімбілдинг для вашої команди чи організуємо будь-який інший івент на професійному рівні. Працювати з нами просто і легко з наступних причин:

 1. У вас буде особистий менеджер, який консультує з усіх питань і дозволяє дізнатися, на якому етапі реалізації знаходиться підготовка до майбутнього заходу. Ми завжди на зв’язку і готові до спілкування.
 2. Чи вміємо оптимізувати бюджет. За допомогою креативних методів аналітики, а також налагодженим зв’язкам в різних суміжних галузях ви зможете скоротити витрати. Кожне грошове вкладення – це обгрунтована інвестиція в майбутнє вашої компанії.
 3. Завжди працюємо на результат. За допомогою наших івентів, від організації свят під ключ до конференцій, ви зможете досягти всіх поставлених цілей.
 4. Rockets чітко витримує терміни. Ми з гордістю говоримо про нашу пунктуальності і сумлінності, адже з цих причин ще жоден івент під нашим початком ні зірваний.
 5. В нашій команді відповідальні і енергійні люди, які мають багатий досвід ведення переговорів. Ми вміємо налагоджувати зв’язки і наводити ділові мости з замовниками, співробітниками і підрядниками з різних країн. Нашими клієнтами були такі відомі компанії як Henkel, Watsons, BiC, OLX, Syngenta та багато інших. Нам довіряють кращі, адже Rockets не підводить.
 6. Заряджаємо емоціями! Будь-івент – це нові враження, і наша робота – зробити їх позитивними і запам’ятовуються. Команда молодих і життєрадісний співробітників Rockets допоможе зарядити позитивними емоціями, створить креативну і дружню атмосферу в суспільстві серед навіть малознайомих людей.

Чому слід звернутися до нас?

Ми маємо 15-річний досвід роботи в даній галузі і прекрасно розуміємо, як без підготовки, налагоджених зв’язків і належної практики непросто організувати MICE туризм в Києві, не кажучи вже про виїзд за кордон. Ми маємо в своєму розпорядженні достатню технічну базу, сильною командою, досвідом і ентузіазмом, щоб створювати для вас якісний івент на вищому рівні. Результатом нашої роботи стане згуртований, працездатний колектив, націлений на особистісний і кар’єрний ріст у вашій організації. Rockets гарантує динамічний відпочинок і прогрес в діловій стежки для вашого бізнесу. А в якості ідеального інструменту для реалізації даної мети пропонує використовувати корпоративний туризм і свої послуги з його професійною організації.

Заинтересовала услуга или возникли вопросы? Заполните форму и оставте заявку!

ЦІЛІ ВИЇЗНИХ ЗАХОДІВ (MICE)


Проведення ділових зустрічей

Залучення нових клієнтів та інвесторів

Тімбілдінг для співробітників

Відвідування професійних заходів

Проведення іміджевих заходів

Наші космічні запуски

Чому обирають саме нас

ВИКОРИСТОВУЄМО “РОЗУМНИЙ” КРЕАТИВ
Наші концепції заощаджують ваші прибутки
СТВОРЮЄМО І ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ
Інструментами емоційного впливу доносимо Вашу ідею
РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ
Наші заходи вирішують Ваші бізнес-завдання
МИ ПРОСТО КОСМОС!
Реактивні, інноваційні, сповнені ідей та пунктуальні!

Як все відбувається

Заявка

Астронавти (Клієнти) подають заявку на організацію польоту заходу в наш центр управління подіями (заповнюють бриф)

Зворотній зв'язок протягом 5 хвилин
Перша зустріч

Екіпаж (досвідчені організатори) добрифовує Астронавтів. Запит спочатку відправляється в космос, потім обробляється за круглим столом під час брейн-штормінга

Все залежить від того, як стануть зірки
ПІДГОТОВКА ПРОПОЗИЦІЇ

Члени екіпажу розробляють концепцію і кошторис, а потім відправляють Астронавтам

СТАНДАРТ 1-2 ДНІ; ЕКСКЛЮЗИВ ВІД 5 ДНІВ
УЗГОДЖЕННЯ ДОГОВОРУ

Астронавти стверджують концепцію, підписують договір і відправляють екіпажу передоплату

КРАЩЕ 100%, АЛЕ МОЖНА І МЕНШЕ :)
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТА

На орбіту виходить івент-шатл з екіпажем і влаштовує грандіозну подію для Астронавтів

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД складності ПРОЕКТУ. ВІД 2-Х ГОДИН ДО 1 РОКУ

Скачайте безкоштовно чек-лист
«Виїзні заходи. Як не перетворити хорошу ідею в провальне подія »

що отримуєте ви

Професійно організований захід

Вам не варто турбуватися про вибір локації або складання сценарію, адже у нас вже все готово! А крім цього, ми вже врахували всі можливі форс-мажори :)

Докладніше Сховати

Супровід особистого менеджера під час усього маршруту

Ми відповідаємо за весь трансфер і супровід всіх учасників. Прокладаємо оптимальний маршрут і створюємо зручність на кожному етапі організації.

Докладніше Сховати

Задоволених і ефективних співробітників

Ми точно знаємо як створити невимушену та дружню атмосферу, а також як мотивувати Ваших співробітників на нові космічні звершення!

Докладніше Сховати

Нових партнерів і клієнтів

Ми організовуємо не лише цікаві і веселі заходи, а й ефективні! Ми розкриємо Ваш бренд з нового боку і позитивні результати не змусять себе чекати!

Докладніше Сховати

Враження

Почесні астронавти

Comments are closed.