29.05.2017

Секс на корпоративі…?!

А ви знаєте, що в більшості випадків після участі в корпоративі:

  • 50% жінок і чоловіків соромляться дивитися один одному в очі;
  • 40% сподіваються на продовження відносин;
  • 10% сплять у вітальні на дивані. А деякі змушені посилено використовувати тональний крем або сонцезахисні окуляри. Навіть взимку.

А все чому?
Стандартний корпоратив починається приблизно так: довгі-довгі промови начальства про те, “які ми молодці, але нам не вистачає ще трохи чуть, щоб бути ваще клас “,” ми ростемо-намагаємося “, і щось на зразок” ми команда і давайте ніколи не забувати про це, слідуючи нашої спільної мети “і т.д. Потім нарешті доходить до головного:

  • Ну, давайте за свято!
  • Між першою і другою перерва невеличка!
  • Третя – за любов.
  • У всі роки, в усі віки четвертий тост за мужика. Хоч він і цар, хоч він і бог, але все одно у наших ніг …

Ой, здається, ми не помітили, як свято перетворилося на тотальний психотерапевтичний сеанс, а для деяких – в парну роботу …

Елементарно! Загалом, суть ви зрозуміли. Якщо на корпоративі нудно – як би не хотілося зберегти людське обличчя, потроху потягуючи коктейль, – все одно міцні напої відкриють і інші частини тіла. Так-так, і не всіх ваших чарівних співробітниць / співробітників подружжя пустять на це мракобісся-корпоратив. Бо вони зна-а-ают, що там твориться! І нехай особисто вас – ВАС – це і не стосується, але сам факт, що ТАКЕ існує …

Нудьга Колись за стіл сісти

Але є вихід з цієї ситуації! Ми не будемо кидатися штампами під тип “у нас ви знайдете реальне вирішення всіх проблем”. Відразу перейдемо до передвиборчих обіцянок.

“Rockets” усуне:

  1. нудьгу;
  2. пияцтво. Випити дамо, напитися – немає;
  3. секс на корпоративах.

Завзятих поборників свободи підлог ми Привантажувач так, що і поїсти буде ніколи. Жарт) А ось насичену розважальну програму гарантуємо!

dsc_8034 dsc_9443 bez-imeni-1 bez-imeni-2