24.03.2020

Ідеї для корпоративної вечірки в офісі

Корпоративне свято – це потік емоцій і нових вражень. Він перемикає думки з рутинних робочих завдань, дарує позитив і надихає на нові звершення. Саме тому пошук цікавих ідей для корпоративної вечірки в офісі так хвилює відповідальних керівників. Ми підготували ТОП-10 варіантів веселого івенту, які можна використовувати для організації вечірки на роботі.

Ідеї незабутнього корпоративу в офісі

 1. Art-party – творча вечірка, де кожен присутній спробує себе в ролі художника.
 2. Офісний квест. Ідея не нова, але дуже затребувана. Якщо ви ще жодного разу не використали такий тип івенту як командоутворюючі заходи, то краще замовити його у професіоналів. Пригоди зручно проводити в офісах, де кожному учаснику знайома планування. Це допоможе людям легше орієнтуватися в ситуації, що важливо при відсутності досвіду в таких жанрах.
 3. Бармен-шоу. Захід видовищно само по собі або як частина більшого сценарію. Послуги бармена можна використовувати в якості незвичайної музичної паузи або повноцінного шоу з інтерактивним майстер-класом для всіх присутніх.
 4. Стендап-шоу. Хороший комік підніме настрій і створить відмінну грунт для формування сталого колективного спогади. Його вдалі жарти будуть використовуватися колегами в повсякденному житті.
 5. Майстер-класи. Офісні вечірки можна урізноманітнити навчанням оригінальному мистецтву або незвичній техніці: грі на барабанах, проведення чайної церемонії, пошиття іграшок, виготовлення морозива, виробів в техніці декупаж тощо.
 6. Тематичні вечірки, ідеї яких можна відшукати для будь-якого випадку: horror party, ковбойський, гангстерська, мексиканська, гавайська, пивна, байкерське вечірка і ін.
 7. Аукціон. Завжди добре проходять жартівливі варіанти, коли люди набувають за символічну плату смішні пам’ятні речі. Виручку з таких аукціонів можна переправити на благодійність мети.
  • Наукові шоу. Це завжди видовищні інтерактивні шоу, що дарують масу вражень і новий досвід.
  • Вручення Оскара. Протягом свята проходить нагородження всіх співробітників. Це продемонструє, що начальство бачить досягнення кожного, і мотивує до кращих результатів в майбутньому. Найвідповідальніших членів робочого колективу варто заохотити особливо, вручивши їм найвищу нагороду.
  • Вечір ілюзій. Запросіть харизматичного фокусника, який подарує сеанс мікромагії прямо на вашому робочому місці. Такий івент виглядає видовищно і захоплює кожного присутнього в світ казки та чаклунства.

  Приємні нюанси, які зроблять вечір незабутнім

  • Запросіть шаржиста для створення індивідуальних та колективних портретів співробітників. Кожен шарж створюється приблизно 10 хвилин. За цей час люди не втомляться позувати і не встигнуть вибитися із загальної динаміки свята. В результаті у ваших співробітників будуть пам’ятні портрети. Така неординарна дрібниця подарує позитив і підніме настрій будь-якій аудиторії.
  • Встановіть шоколадний фонтан. Його можна орендувати в ресторанах і фірмах, які надають послуги кейтерінгу. Вся жіноча частина колективу буде в захваті від витонченого частування і красивих фотографій на тлі вишуканого прикраси свята.
  • Замовте шоу-балет або живі статуї. Кожен присутній поспішить сфотографуватися з актором або зняти видовищний виступ танцювальної трупи.
  • Організуйте фуршет. Без частувань вечірка в офісі не справить належного ефекту. Щоб полегшити завдання, буде досить замовити вже складене професіоналами меню з доставкою з будь-кейтеринг-компанії.

   • Запросіть костюмера і фотографа. Костюмована фотосесія допоможуть співробітникам побачити себе в нових образах.

   Замовте пісочні картини. Зачаровує шоу, яке розповідає чарівні і зворушливі історії. Цим релаксуючому видовищем можна завершити свято.

   Що краще: агентство або івент власними силами?

   Перед початком будь-якої вечірки організатори замислюються, що може бути вигідніше – продумати захід самостійно або найняти професіоналів. Якщо стоїть завдання створити свято для колективу до 20 осіб, то впорається з нею можна і без залучення агентства.

   1. Буде потрібно почати приготування до івенту за пару місяців, щоб вибрати тему, знайти сценарій і адаптувати його під власний колектив.
   2. Необхідно задуматися про музичний супровід і частування для гостей.
   3. Вибрати і обговорити з начальством бюджет і час проведення заходу.
   4. Попередити всіх співробітників і мотивувати їх залишитися в офісі на колективному івент.

   Для великих організацій продумати корпоративну вечірку буде складніше. Чим більше людей, ніж важче передбачити залученість кожного. Для вирішення таких завдань залучають агентства з досвідом роботи в івент-сфері. Команда Rockets пропонує втілити в життя будь-яку ідею корпоративної вечірки.

   • Вирішуємо поставлені завдання і організуємо зустріч великого внутрішнього свята компанії, нагородження співробітників, тімбілдінг або інше знакова подія. Кожен присутній усвідомлює мета заходу і перейметься загальною атмосферою.
   • Готуємо індивідуальний сценарій з урахуванням спільних інтересів колективу.
   • Розраховуємо витрати, виходячи із запланованого бюджету, і виставляємо повну звітність по кожному пункту.
   • Проводимо тематичні вечірки з повною емоційної віддачею. Наші івенти заряджають позитивом, надихають і згуртовують колектив.
   • Динаміка свята буде продумана так, щоб кожен присутній зміг зануритися в панує позитивну атмосферу і не залишився в стороні.

   Rockets – це космічні івенти будь-якої складності. Ми створюємо настрій!

Ку! А ми знаємо де дістати гравіцапу