В якості основного інструменту управління персоналом сучасні менеджери використовують організацію корпоративних вечірок – урочистих або неформальних зустрічей, метою яких є згуртування сльрудніклв і позначення основних векторів руху їх роботи. Якщо вам здається, що корпоратив не може вирішити такі глобальні бізнес-питання, то вам точно варто звернутися в професійне івент-агентство Rockets, що спеціалізується на вирішенні подібних завдань. Організація такого проведення часу для працівників компанії – це багаторівневий процес, підвладний людям з великим досвідом роботи в івент-сфері. Агентство Rockets – це колектив молодих і амбітних співробітників, досвідчених психологів, організаторів, сценаристів і креативних дизайнерів, які з радістю візьмуться за створення як невеликого, так і грандіозного свята для вас і вашого бізнесу. Секрет успіху великих компаній криється не тільки у виробленні плану здійснення бізнес-операцій і підборі компетентних кадрів, але і по відношенню до працівників до своєї справи. Але як максимально природно залучити співробітників в робочий процес? Створіть для колективу зручні умови для неформального спілкування! Сьогодні вже неможливо уявити існування перспективної компанії, яка нехтує корпоративною культурою і не дбає про дозвілля своїх співробітників.

Корпоратив як інструмент управління персоналом

Деякі організації воліють влаштовувати святкування тільки в честь головних подій року, інші розбавляють робочий процес невеликими корпоративами в честь календарних свят. Який би стратегії ви не дотримувалися, організацію вечірок краще довірити дослідної івент-компанії.

 1. Досконально продумати все від ідеї до самого торжества силами самих співробітників – як мінімум, означає відвернути їх від робочого процесу. Корпоративні вечірки в Києві більше не схожі на звичайні застілля, в яких кожен гість приносить з дому салат або випивку. Тепер це справжнє іміджева подія, спрямоване на поліпшення взаємин всередині колективу, впровадження корпоративної культури і позначення шляху розвитку всієї компанії.
 2. Починати готувати івент слід заздалегідь. Залежно від розмаху торжества може знадобитися від місяця-двох до півроку. Наприклад, починати організовувати новорічний тимбилдинг слід ще влітку-восени, щоб встигнути забронювати місце і розібратися з усіма підрядниками. Зробити це непросто, адже у всіх організаціях є черги, потрібні зв’язки, час і не дюжее бажання, щоб продумати всі нюанси і побачити картину цілком.

Івент-агентство Rockets – організація корпоративів нового рівня!

Ми маємо величезний досвід у вирішенні завдань міжгалактичного масштабу: наша команда вже більше 14 років в даній сфері і встигла попрацювати з такими українськими та світовими гігантами, як PepsiCo, Watsons, Henkel і інші. Ми створюємо заходи, розраховані як на невелику кількість людей, так і на тисячі гостей з усього світу. Rockets з ентузіазмом береться за рішення як стандартних, так і креативних завдань, і робить це завдяки таким особливостям:

 • Використовуємо інноваційні системи для організації, контролю та оптимізації. Завдяки розробленим і використовуваним нами інструментам, можна істотно скоротити витрати, точно визначити рівень залученості гостей, зробити висновки про результат і досягнення поставлених цілей.
 • Маємо значні напрацьовані зв’язки. Це дозволяє нам проводити корпоративні вечірки та інші івенти з професійним світловим, музичним і технічним супроводом.
 • Працюємо оперативно. Без високих швидкостей ні в космос не потрапити, ні в сучасному бізнесі не досягти успіху. Ми розуміємо, як важливо дотримуватися термінів і швидко орієнтуватися в непередбачених обставин, тому завжди маємо необхідним запасом ресурсів і оперативно реагуємо.
 • Даруємо незабутні емоції. Часом позитив надає на формування здорового робочого середовища куди більший вплив, ніж строгість і залізне дотримання дисципліни. Дайте людям комфортний, веселий і зручний спосіб провести час в неформальній обстановці зі своїми колегами, і це допоможе їм пізнати один одного, вирішити конфліктні ситуації, розслабитися. Сильні позитивні емоції здатні зміцнити авторитет начальства в очах підлеглих, вплинути на лояльність і поліпшити відносини з керівництвом.

Який корпоратив можна у нас замовити?

Зручно, коли ви звертаєтеся в компанію, яка може взяти на себе організацію вечірки на всіх етапах. Ми пропонуємо:

 1. Формування плану проведення свята на підставі поданих замовником цілей заходу.
 2. Занурення в процес вивчення аудиторії: вік, стать, соціальний статус, переваги, особливості корпоративної культури.
 3. Написання сценарію, щоб їх було узгоджено з представниками компанії замовника. План вечірки відшліфовується з максимальною педантичністю.
 4. Пошук досвідчених і надійних підрядників, з’їм приміщення, установка декорацій, світла, звуку, фотозоні, наймання фотографа, запрошення гостей з продуманими і зручними варіантами приїзду і від’їзду з місця проведення вечірки і багато іншого.
 5. Надаємо особистого менеджера, який буде інформувати вас про всі нюанси планованого івенту.

Rockets – робота на результат!

Ми енергійні та молоді, але вкрай серйозно налаштовані на повноцінну і скрупульозну роботу з будь-що стоїть перед нами завданням. Екіпажу Rockets по плечу звільнити вас від рутинних питань і організувати корпоративну вечірку в Києві або будь-якому іншому місці в нашої Галактики на професійному рівні. Відпочивайте разом зі своїми колегами, а ми подбаємо, щоб у вас залишилися тільки найтепліші спогади.

Заинтересовала услуга или возникли вопросы? Заполните форму и оставте заявку!

(Русский) Мы профессионалы в организации корпоративных мероприятий и хотим поделится с Вами
почему корпоративы - это залог эффективной корпоративной культуры
Скачайте бесплатно «Почему корпоративы - это залог эффективной корпоративной культуры»

Наші космічні запуски

Чому обирають саме нас

ВИКОРИСТОВУЄМО “РОЗУМНИЙ” КРЕАТИВ
Наші концепції заощаджують ваші прибутки!
СТВОРЮЄМО І ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ
Інструментами емоційного впливу доносимо Вашу ідею
РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ
Наші заходи вирішують Ваші бізнес-завдання
МИ ПРОСТО КОСМОС!
Реактивні, інноваційні, сповнені ідей та пунктуальні!

Як все відбувається

Заявка

Астронавти (Клієнти) подають заявку на організацію польоту заходу в наш центр управління подіями (заповнюють бриф)

Зворотній зв'язок протягом 5 хвилин
Перша зустріч

Екіпаж (досвідчені організатори) добрифовує Астронавтів. Запит спочатку відправляється в космос, потім обробляється за круглим столом під час брейн-штормінга

Все залежить від того, як стануть зірки
ПІДГОТОВКА ПРОПОЗИЦІЇ

Члени екіпажу розробляють концепцію і кошторис, а потім відправляють Астронавтам

СТАНДАРТ 1-2 ДНІ; ЕКСКЛЮЗИВ ВІД 5 ДНІВ
УЗГОДЖЕННЯ ДОГОВОРУ

Астронавти стверджують концепцію, підписують договір і відправляють екіпажу передоплату

КРАЩЕ 100%, АЛЕ МОЖНА І МЕНШЕ :)
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТА

На орбіту виходить івент-шатл з екіпажем і влаштовує грандіозну подію для Астронавтів

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД складності ПРОЕКТУ. ВІД 2-Х ГОДИН ДО 1 РОКУ

Враження

Почесні астронавти

Comments are closed.