21.01.2020

Організація свят з event-агентством Rockets

Добре спланований захід безпосередньо залежить від досвіду організаторів, тому івент агентство «Rockets» в Києві задіє весь свій багаторічний досвід, професіоналізм і ентузіазм для створення незабутнього і якісного події. Івенти побутового рівня, розраховані на невелику компанію друзів і родичів, можна продумати і організувати самостійно, але якщо розмова йде про бізнес-зустрічі, великому корпоративі, тімбілдінге, то без досвідченої команди обійтися буде важко.

Чому важливо, щоб івенти організовували професіонали?

Ніщо не об’єднує людей краще, ніж спільні спогади. Саме на цьому почутті тримається поняття патріотизму в будь-якій країні – держава намагається підтримувати культурні та історичні традиції, які полюбилися народу. Усі значимі свята відзначаються масштабно, стають надбанням громадськості, і навіть в складні для країни часи люди з радістю відзначають улюблені дати, а після згадують їх, розглядаючи фотографії та переказуючи один одному смішні моменти.

Гарний керівник, як і глава держави, розуміє, що об’єднання групи і створення цілісного колективу відбувається не тільки в офісі. На роботі кожен співробітник зайнятий своєю справою, а значить, видно оточуючим тільки з одного боку. Для того, щоб відчути себе частиною команди, недостатньо добре виконувати робочу функцію. Люди тягнуться туди, де їх цінують за особисті якості. Професійна організація святкових заходів дозволяє вирішити всі ці завдання, створюючи ідеальну атмосферу. В руках грамотних напрямних вона стає потужним інструментом в досягненні глобальних місій.

Цілі, які можна вирішити через організацію грамотного ділового або розважального івенту:

 • Сполучені колективу.
 • Формування загальних, колективних спогадів.
 • Затвердження корпоративної культури.
 • Зняття напруження всередині колективу, рішення спірних питань.
 • Пошук нових зв’язків і знайомств (особливо актуально для великих компаній, де люди з різних відділів практично не зустрічаються особисто).
 • Наочна демонстрація філософії компанії, твердження вектора розвитку.
 • Формування довірчого і авторитетного ставлення до начальству.
 • Прояв шанобливого ставлення до співробітників.

Організація івент-заходів ділового типу (зустрічей, семінарів, форумів, виїзних дипломатичних делегацій та ін.) Повинна проводитися під чітким керівництвом досвідченої команди. Вона займається вирішенням будь-яких адміністративних і технічних питань.

Весь тягар відповідальності лягає на плечі людей, які мають досвід і відповідні знання в даній сфері, а головне – легко маневрує в море частих форс-мажорів. Стресостійка і надійна команда відповідального івент-агентства – це фундамент, на якому буде будуватися майбутнє враження від події, імідж компанії і авторитет її директорів.

Допомога в організації заходів від команди «Rockets»

Івент-індустрія не терпить дилетантів. Тільки амбітні, відповідальні і закохані в свою справу люди можуть витримати значний стрес при організації великого фестивалю, гала-вечері чи іншого гучного корпоративного події. Ми пишаємося тим, що вже більше 15 років співпрацюємо з компаніями України і світу, допомагаючи створювати різноспрямовані івенти будь масштабності.

Чим відрізняється підхід «Rockets» від інших агентств?

 • Перевіреної аналітикою. Кожна відповідальна процес починається зі збору даних, і в цьому нам немає рівних. Фахівці ретельно вивчають особливості вашої корпоративної культури, формують чіткі цілі і пропонують сценарії подій, що є продовженням встановлених моделей поведінки всередині вашого колективу.
 • Прозорої бухгалтерією. «Rockets» славиться зрозумілою і грамотної ціновою політикою. На кроці прорахунку бюджету ми продумуємо кожен форс-мажор. Це захищає івент від непередбачуваності, а вас – від зростаючих рахунків на послуги організації свят.
 • Використанням високих технологій. Ми розробили професійну CRM-систему, що дозволяє збирати дані про відвідувачів івенту. Крім цього, ми пропонуємо використовувати бот-додаток, через яке легко інформувати учасників і гостей заходів щодо формату, особливості, часу, новинах.
 • напрацьовані зв’язки. У нашому арсеналі є база перевірених підрядників. «Rockets» точно знає, що ці люди не підведуть, а значить, гідне подія буде організовано в термін.
 • Використовуємо власну освітню платформу. Ми будуємо справжніх професіоналів, адже мріємо створити грамотну команду, готову вирішити завдання галактичного масштабу.
 • Працюємо швидко і злагоджено. Організація і проведення свят в Києві відбувається в найбільш короткий час. Вас мине проблема зірваних дат, адже ми навчилися працювати навіть в умовах жорстких цейтнотів.

І головне – «Rockets» просто обожнює свою роботу. Закохатися в справу, якою живеш, – це єдиний ефективний спосіб надавати професійну послугу. Більшість наших клієнтів повертаються знову, і серед них такі відомі імена, як Mercedes-Benz, Henkel, Watsons, OLX, Syngenta та ін. Ми займалися організацією Українського форуму маркетинг-директорів і Ukrainian Marketing Forum, а також інших заходів, на яких були присутні гості і учасники з усіх куточків світу.

Великою гордістю і доказом професіоналізму нашої команди стало отримання Української народної премії 2019. «Rockets» знає, що таке довіра клієнтів і щиро цінує його.

Ми віримо в силу команди і в те, що енергія лежить в основі всього. Тому віддаємося справі без залишку, відновлюючи баланс власних життєвих сил, бачачи посмішки і отримуючи подяки від наших задоволених клієнтів. «Rockets» – це агентство свят в Україні, до якого ви можете звернутися для організації івенту космічного масштабу, і ми з радістю вирішимо і цю задачу!

Лишити заявку рекомендую тобі я!