30.12.2020

Організація корпоративу без івент агентства (майже)

Організація корпоративу без івент агентства (майже)

Складний 2020 й рік нарешті сказав нам «до побачення». Але є одне але: на жаль, карантин і криза в багатьох сферах триває, а івенти, як інструмент для бізнесу, все одно необхідно проводити.

Що ж робити тим, у кого стоїть завдання організувати івент самостійно, але ви поняття не маєте, з чого почати і куди бігти?

Бюджети, підрядники, концепція, тематика, режисура, сценарний план, світло/звук /техніка – всі ці слова викликають у вас передчуття великої і складної підготовки до майбутнього івенту.

Розслабтеся та ловіть інструкцію від Rockets!

  1. Визначаємо мету заходу. Цілі можуть бути різними: тімбілдинг, підвищення впізнаваності, навчання, робота з іміджем компанії, підвищення продажів, залучення клієнтів, демонстрація продукту і так далі. Залежно від мети ви визначаєте подальші складові івенту.
  2. Закладаємо бюджет. При плануванні бюджету важливо врахувати не тільки основні позиції, але і непередбачені витрати, а також витрати на логістику.
  3. Розробляємо концепцію. Концепція повинна бути актуальною, креативної, релевантної для аудиторії івенту, а також враховувати цілі заходу. Наприклад, немає сенсу робити еко-концепцію, просто тому що вам так захотілося, адже ви сортуєте сміття вдома і займаєте активну позицію з цього питання. Важливо враховувати, чи розділяють подібні погляди учасники івенту та чи є розкриття ідеї екологічності основною метою заходу.
  4. Пишемо сценарій івенту, придумуємо активності та наповнення. Все це повинно бути в концепції заходу і не вигаданим просто так.
  5. Підбираємо підрядників. Не варто робити вибір за принципом «хто дешевше – того і капці». Дивіться на кейси, читайте відгуки, звертайте увагу на комфорт в комунікації, адже вам з цією людиною необхідно буде працювати і спілкуватися не один день.
  6. Опрацьовуємо технічну частину івенту. Демонстрація презентації, виступи спікерів, розважальна частина – за всім цим стоїть безліч технічних нюансів. Не можна просто так взяти і організувати лазерне шоу або синхронний переклад, наприклад.
  7. Вуаля! Ви чудові і організували захід.

Але чи все так просто?

Дуже часто, коли організація івенту падає на плечі однієї людини, питання починаються вже на етапі написання сценарію.

Які активності підібрати? Чи потрібні конкурси, розіграші та як тримати аудиторію в тонусі? Як підібрати локацію? А якщо івент в онлайні, то як вибрати платформу і провести трансляцію й уникнути технічних неполадок? Чи потрібен ведучий або досить модератора? Та яка взагалі між ними різниця?

Ми в Rockets вже пройшли вогонь, воду і більше 700 організованих нами івентів. У тому числі й онлайн. І, розуміючи потребу ринку, пропонуємо вам послугу івент-консалтингу.

Як це працює?

  1. На будь-якому етапі організації івенту ви звертаєтеся до нас з питаннями.
  2. Ми опрацьовуємо вашу задачу і повертаємося до вас з готовими рішеннями по вашому заходу.
  3. При необхідності, закріплюємо за вами івент-менеджера, який супроводжує вас на всіх етапах, допомагає та консультує вас з усіх виникаючих питань.

Як скористатися послугою?

Тисніть на кнопку «заповнити бриф» в правому верхньому куті екрана, й обов’язково вказуйте в коментарі «івент-консалтинг». Ми зв’яжемося з вами і з радістю допоможемо вам провести ваш івент незабутньо, професійно і без стресу! А якщо ви сумніваєтеся, то просто подивіться наші кейси.