20.03.2020

Ідеї для тимбілдингу

Банальні стрибки в мішках в якості ідеї для тімбілдінга відходять в минуле. На зміну типовим командоутворюючим змагань прийшли психологічні та творчі корпоративні тренування. Керівники або самостійно використовують сучасні ідеї для тімбілдінга, або звертаються в агентства. Компанії, що займаються «прокачуванням» робочих колективів, здатні за один івент згуртувати групу для успішного спільного зростання.

Командоутворення – як це працює

Консолідація групи не може проводитися тільки в робочий час. Навіть сильний працівник з величезним досвідом не стане використовувати свої навички на повну, якщо не відчує єдність з командою, компанією і спільною ідеєю.

Тимбилдинг необхідний, якщо:

  1. почастішали конфліктні ситуації;
  2. в колективі багато нових співробітників;
  3. змінилося керівництво або відбулося інше велике організаційне зміна;
  4. люди виконують свої обов’язки механічно, не вникають в суть завдань, не мають мотивації до розвитку.

Організація тімбілдінга в Києві та інших великих містах дає людям перейнятися довірою один до одному, відчути єдність. Через нестандартні ситуації співробітники знімають стрес, вирішують внутрішні конфлікти і знаходять свіжі сили на вирішення робочих питань.

Види тімбілдінгу і їх вплив на колектив

  • Спортивні змагання – підходять для молодих співробітників. Активні ігри виявляють вольових особистостей і підходять для визначення лідерських позицій в колективі.
  • Реконструкція. Люди стають учасниками відомого події. Головне завдання таких івентів – не історичні достовірність, а опрацювання досвіду взаємовиручки.
  • Психологічні. Співробітники навчаються мислити колективно, прислухатися до думки один одного, знаходити оптимальні рішення.
  • Творчі майстер-класи. Відмінний варіант для зняття стресу. Такі тімбілдинги виявляють людей, які вміють концентруватися і відмовитися в задачу.

ТОП-10 найпопулярніших типів тімбілдінгу

  1. Активний / спортивний івент . Сюди відносяться класичні змагання ( «Олімпійські ігри», «Веселі старти») і екстремальний спорт (рафтинг, стайкбол).
  2. Квести для великих компаній . Такий варіант командоутворення поєднує кілька типів заходів. Квести моделюють складну логічну або психологічну задачу, вирішити яку можна тільки спільними зусиллями.
  3. «Вовняний тимбилдинг». Суть полягає в перекиданні клубка вовни один одному до тих пір, поки група не буде оповита ниткою. В такому стані люди відчувають кожен рух знаходиться поряд. Захід піднімає настрій, створює відчуття єдності.
  4. Інтелектуальний івент. Змагання проходять за типом ігор «Що? Де? Коли? »,« 100 до 1 »і ін. Такі івенти відносяться до групи психологічних, адже дозволяють людям краще пізнати свій творчий хист, вчать справлятися з емоціями, правильно реагувати на один одного.
  5. тімбілдінгу на природі: літній і зимовий варіант . Вони знаходять відгук у колективах з високим стресовим навантаженням.
  6. Костюмоване уявлення . Такий творчий івент відмінно справляється з конфліктними ситуаціями. Люди відкривають нові сторони особистості в тих, хто працює поруч, і розкриваються самі.
  7. «Форд Боярд». Гра вимагає повного занурення в ситуацію. Співробітникам необхідно включати кмітливість, логіку, паралельно застосовувати фізичні здібності і вміти домовлятися.
  8. Настільні ігри ( «Мафія», «Зрозумій мене» та ін). Не вимагають великих фінансових витрат, а значить, підходять як оптимальна ідея для тімбілдінга в офісі для невеликих і молодих компаній.
  9. Новорічний тимбилдинг . Організувати командоутворюючі захід можна в якості подарунка колективу на велике свято. Для цього підійде формат творчого вечора або історична реконструкція.
  10. Кулінарні змагання . Люди беруть участь в поєдинку, а після сідають за загальним столом, щоб з’їсти приготовлені шедеври і обмінятися враженнями.

ТОП-5 найбільш креативних ідей для тімбілдінга

  1. Кінематографічний івент . Дія відбувається в будь-який знайомої всесвіту: Marvel, «Гра престолів», «Відьмак», «Гаррі Поттер», «Володар кілець». Для повного занурення потрібно продумати костюми, декорації, музику і сценарій квесту.
  2. Екологічний тимбилдинг . В рамках заходу проводять роботи по висадці рослин, збору сміття в лісі або біля річки, допомогу дитячому будинку або лікарні. Екологічний івент не тільки зближує, але і приносить відчутну користь суспільству і природі.
  3. Нічний зомбі-квест . Посил такого тімбілдінга наступний: зомбі не вибирають жертв по підлозі або расової приналежності, вони з’їдають всіх, хто не вміє працювати в команді. Гра розрахована на навчання згуртованості та вмінню слухати лідера.
  4. «Діалоги в темряві» . Група поміщається в темну кімнату. Людям зав’язують очі і дають завдання, наприклад, знайти в приміщенні стілець і зайняти його. Поступово гра ускладнюється і вимагає об’єднання декількох осіб для вирішення спільної задачі. Такий тимбилдинг виявляє лідерів і антилідерів.
  5. Музичний майстер-клас . Тимбилдинг проходить у форматі уроків вокалу або навчання гри на музичних інструментах. Результатом є запис спільної пісні або композиції, яка стане символом спільної роботи.

Тимбилдинг від Rockets – секрет успішного згуртування колективу

Грамотна управлінська політика тримається на вмінні організувати роботу групи так, щоб її члени підтримували один одного для досягнення спільної мети. Використання кращих ідей для тімбілдінга стає частиною діючої стратегії з розвитку внутрішньокорпоративної культури. Залучайте фахівців Rockets, щоб поліпшити мікроклімат в колективі і сформувати довірчі відносини між людьми. Об’єднайте їх значущим для кожного загальним прагненням і організуйте бізнес з розумом разом з командою Rockets!

Лишити заявку рекомендую тобі я!