Основне завдання агентства Rockets полягає в організації незабутнього івенту, будь то тематичні вечірки на природі, тімбілдінг, конференція, форум або фестиваль. Кожна така зустріч є інструментом, яким сучасні бізнесмени користуються при формуванні перспективної і амбітної бізнес-стратегії, розуміючи, що головний ресурс будь-якої компанії – це її співробітники.

Скільки разів ви стикалися з необхідністю роботи з відповідальним і компетентною людиною, але знайти такого було непросто? Навіть при наймі кваліфікованого співробітника потрібно контролювати конкурентоспроможність ринку і створювати належні умови для емоційного розвантаження персоналу і зручності його роботи. Корпоративи, організовувані досвідченим івент-агентством Rockets, справляються з подібними завданнями, а також помиють в ряді інших питань.

 1. Впровадження і підтримка корпоративної культури. Використовуючи корпоративні заходи як сучасний засіб управління персоналом, ви можете прищеплювати співробітникам правила поведінки в компанії, не вдаючись до агресивно-дисциплінуючим методам.
 2. Знайомство колег один з одним і їх об’єднання в єдиний колектив. Хтось із ваших працівників недавно влаштувався в компанію і відчуває себе незатишно? Або серед співробітників почастішали конфліктні ситуації? Ці питання вирішуються через добре організований тимбилдинг на природі в Києві і інших містах.
 3. Зміцнення авторитету начальства і поліпшення показників лояльності до дій керівництва. Неформальне спілкування допомагає зняти бар’єри, дізнатися ближче тих, з ким щодня зустрічаєшся в офісі, зрозуміти їх сильні сторони і навчитися довіряти навіть тоді, коли немає повної згоди в діях. Для хорошого управлінця формування шанобливого ставлення з підлеглими є основою тривалої і плідної співпраці.

Організація свят від івент-агентства Rockets

Ми розуміємо, що більшу частину часу ваш колектив проводить саме на робочому місці, тому створення теплої атмосфери, в якій всім буде комфортно, стає першорядним завданням при наданні послуг з організації свят. Ми пропонуємо використовувати сучасні та креативні способи справити враження на підлеглих і завоювати авторитет у їхніх очах через творчий і веселий корпоратив, створеними силами досвідчених членів екіпажу Rockets.

Що ми пропонуємо?

Наше агентство пропонує вам кваліфіковану допомогу в організації свят на природі, тімбілдінг, квестах і в корпоративному туризмі, розрахованим на необхідну кількість осіб. Ми будемо з радістю співпрацювати як з невеликими організаціями, так і великими акулами бізнесу, задіюючи весь свій професіоналізм для досягнення поставленої мети. Наші співробітники вірять, що успіх компанії реалізується через турботу про підлеглих. За допомогою пропонованого інструменту ви зможете акуратно і ненав’язливо:

 1. Визначити конфліктні ситуації і загальну атмосферу в колективі.
 2. Виявити найбільш перспективних і сильних особистостей – лідерів і стратегів, які можуть не мати можливості проявитися при вирішенні щоденних рутинних завдань.
 3. Поліпшити корпоративну культуру і згуртувати команду для досягнення нових висот.
 4. Відсвяткувати досягнення і заохотити працівників, для подальшої мотивації як їх, так і всього колективу.
 5. Подарувати загальні емоції, які об’єднають команду і стануть приємним приводом додатково зібратися і обговорити свято навіть через деякий час.

Як ми працюємо?

Типові пострадянські корпоративи – це нудно і неперспективно, до того ж робота по стандартній програмі відразу вказує на те, що перед ваші агентство невисокого рівня. Rockets пропонує креативний підхід до вирішення будь-якої задачі.

 1. Після прийому заявки ми визначаємо основні цілі івенту і створюємо на їх підставі план майбутнього події.
 2. Узгодимо обрану програму з побажаннями замовника, коригуємо, формуємо кошторис і чітко дотримуємося встановлених фінансових рамок.
 3. Організуємо не тільки розважальну частину, то і вирішуємо всі поточні завдання: підбір місця проведення івенту з урахуванням можливості приїхати і виїхати з максимальним комфортом, підбираємо декорації, продумуємо освітлення, звук і інші технічні нюанси.
 4. При необхідності запрошуємо зірок естради і займаємося їх розміщенням, охороною, виконанням додаткових умов для комфортної роботи артиста.
 5. Проводимо безпосередньо сам івент, контролюючи всі дрібниці і оперативно реагуючи на непередбачені ситуації.

Якими перевагами ми маємо?

Багато івент-агентства говорять про свою креативності та амбіційності, але у них немає того, що є у нас! А це:

 • використання інноваційних технологій, розроблених і контрольованих нашими інженерами. Ми пропонуємо використовувати інтелектуальну відео-аналітику, щоб зробити точний контроль над процесом і зібрати якнайповнішу інформацію про успіх свята. Крім цього, є можливість установки бот-додатки, в якому легко висвітлювати новини, ділитися враженнями і здійснювати двосторонній зв’язок зі своїми колегами у неформальній обстановці.
 • Оперативна робота. Ми заповзятливі, адже відмінно орієнтуємося в івент-індустрії і точно знаємо, з чим і як нам належить працювати.
 • Маємо достатньою кількістю зв’язків. Ми співпрацюємо з компетентними підрядниками, які легко і швидко відгукуються на всі пропозиції, оголошують прийнятні ціни і не підводять.
 • Допомагаємо вам заощадити. Будь то організація заходу на 8 Березня для колег або зустріч інвесторів – ми раціонально розподілимо наявний бюджет і знайдемо всі можливі способи зменшити витрати.

Який результат вас чекає?

Event Agency Rockets подарує вам високоорганізована, веселий і якісне свято, під час якого ви зможете не тільки відпочити і зарядитися позитивом, але і вирішити необхідні завдання з питань розумного управління персоналом.

Заинтересовала услуга или возникли вопросы? Заполните форму и оставте заявку!

(Русский) Мы профессионалы в организации корпоративных мероприятий и хотим поделится с Вами
почему корпоративы - это залог эффективной корпоративной культуры
Скачайте бесплатно «Почему корпоративы - это залог эффективной корпоративной культуры»

Наші космічні запуски

Чому обирають саме нас

ВИКОРИСТОВУЄМО “РОЗУМНИЙ” КРЕАТИВ
Наші концепції заощаджують ваші прибутки!
СТВОРЮЄМО І ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ
Інструментами емоційного впливу доносимо Вашу ідею
РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ
Наші заходи вирішують Ваші бізнес-завдання
МИ ПРОСТО КОСМОС!
Реактивні, інноваційні, сповнені ідей та пунктуальні!

Як все відбувається

Заявка

Астронавти (Клієнти) подають заявку на організацію польоту заходу в наш центр управління подіями (заповнюють бриф)

Зворотній зв'язок протягом 5 хвилин
Перша зустріч

Екіпаж (досвідчені організатори) добрифовує Астронавтів. Запит спочатку відправляється в космос, потім обробляється за круглим столом під час брейн-штормінга

Все залежить від того, як стануть зірки
ПІДГОТОВКА ПРОПОЗИЦІЇ

Члени екіпажу розробляють концепцію і кошторис, а потім відправляють Астронавтам

СТАНДАРТ 1-2 ДНІ; ЕКСКЛЮЗИВ ВІД 5 ДНІВ
УЗГОДЖЕННЯ ДОГОВОРУ

Астронавти стверджують концепцію, підписують договір і відправляють екіпажу передоплату

КРАЩЕ 100%, АЛЕ МОЖНА І МЕНШЕ :)
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТА

На орбіту виходить івент-шатл з екіпажем і влаштовує грандіозну подію для Астронавтів

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД складності ПРОЕКТУ. ВІД 2-Х ГОДИН ДО 1 РОКУ

Враження

Почесні астронавти

Comments are closed.

Ку! А ми знаємо де дістати гравіцапу