Хочете по-особливому зустріти свято в робочому колективі? Тоді замовляйте організацію корпоративних заходів і Нового року в івент-агентстві Rockets! Вечірка на честь завершення минулорічного періоду – довгоочікувана подія, яку всі з малих років чекають з великим передчуттям. І навіть сьогодні, коли ми вже не діти, почуття торжества і дива не покидає нас при думці про майбутню вечірку. Динамічний корпоратив із розважальною програмою і масою яскравих вражень – це те, що робить зустріч Нового року особливо бажаною. Чому б не скористатися цим приводом, щоб створити дружню і позитивну атмосферу в робочому колективі і замовити організацію свята, яке буде до смаку всім?

КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА

Проведемо онлайн корпоратив “під ключ” або організуємо офлайн з дотриманням всіх норм та обмежень.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ?

Здавалося б, все ясно: корпоративні заходи на Новий рік – це спосіб розслабитися та повеселитися в неформальній обстановці в колі колег. Але психологи і досвідчені маркетологи говорять, що у такого проведення часу є кілька глибших смислів:

  1. Спосіб підвести підсумки. Піднятися на наступний щабель, щоб побачити нові перспективи, можна тільки в тому випадку, якщо констатовано минулі результати. Хтось мріяв про підвищення або вибратися на наступний фінансовий рівень? Чому б не сказати про досягнення своїх колег перед усіма – це як не можна краще стимулює до подальшого кар’єрного та особистісного росту.
  2. Зняти стрес. Саме в неформальній, доброзичливій і веселій обстановці негативні емоції притупляються, з’являється можливість вплинути на вирішення старих конфліктів, створюються нові зв’язки. Як інструмент управління персоналом зимові корпоративні заходи підходять ідеально.
  3. Зміцнити авторитети і впровадити корпоративну культуру. Кожне перспективна справа тримається на повазі та довірі до начальства. Замовте організацію свята в event агентстві, щоб дана задача змогла вирішитися максимально результативно і природно.

ЯК СТВОРИТИ СВЯТО МРІЇ?

Тут два шляхи: або самостійно, або звернутися до послуг компанії, яка має досвід в даній сфері. У першому випадку вам буде потрібно почати підготовку приблизно за півроку, щоб опрацювати всі кроки, узгодити і знайти шляхи вирішення кожного пункту. Першочерговою метою стане збір інформації про колектив та визначення головних завдань, які будуть вирішуватися в ході організації тематичної вечірки. Потім – створення сценарію, пошук виконавців, складання меню та списку гостей, вирішення технічних питань з підрядними організаціями та саме чудове – коректний розподіл бюджету. Завдання не з простих, ми знаємо це не з чуток, адже команда Rockets вже більше 15 років продумує новорічні тімбілдинги та корпоративні вечірки будь-якого масштабу. Ми усвідомлюємо, що потрібно врахувати, щоб влаштувати справді гідне свято, і виробили шляхи оптимізації своєї роботи. Саме вони відрізняють нас від більшості сучасних івент-агентств.

ЧОМУ ЗАМОВИТИ НОВОРІЧНИЙ ІВЕНТ В ROCKETS – ВІДМІННА ІДЕЯ?

  1. Rockets – це розрив шаблонів. Ми не використовуємо типові варіанти, а завжди розробляємо індивідуальний підхід, завдяки чому організація свят і Нового року завжди проходить незабутньо та цікаво!
  2. Вміємо слухати. Ми пропонуємо вам сценарій і обговорюємо бюджет. Якщо ж вас щось не влаштовує або є власні побажання, ми із задоволенням їх врахуємо. Наше завдання – зробити свято, яким ви залишитеся задоволені!
  3. Чуйні та старанні. Наш дружний колектив продумає план по організації новорічного корпоративного заходу під ключ. Вам не доведеться ламати голову над вирішенням виникаючих завдань – всі нюанси лягають на наші плечі.
  4. Використовуємо сучасні методи збору інформації та оптимізації. Інноваційні технології, що використовуються для обробки даних, також дозволяють оцінити результат від організованого новорічного свята в Києві й інших містах світу.
  5. Працюємо швидко і якісно. Rockets працює в івент-сфері більше 15 років та відмінно знає, які підводні камені можуть перешкодити реалізації задуманого. Ми враховуємо всі форс-мажори та завжди тримаємо руку на пульсі!

МИ ЗРОБИМО ВАШ НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ НЕЗАБУТНІМ!

Наш колектив складається тільки з творчих і досвідчених людей, які з радістю приходять на роботу і вирішують виникаючі перед ними питання. Ми завжди досягаємо позитивного результату і працюємо з повною самовіддачею, адже ми – дружна команда Rockets! Зробіть свій колектив настільки ж активним, позитивним і закоханим у свою справу, використовуючи для цього організацію новорічних свят, тематичних корпоративів та вечірок для колег, а ми з радістю вам в цьому допоможемо!

Заинтересовала услуга или возникли вопросы? Заполните форму и оставте заявку!

Ми професіонали в організації корпоративних заходів і хочемо поділиться з Вами
чому корпоративи - це запорука ефективної корпоративної культури
Скачайте безкоштовно «Чому корпоративи - це запорука ефективної корпоративної культури»

Наші космічні запуски

Чому обирають саме нас

ВИКОРИСТОВУЄМО “РОЗУМНИЙ” КРЕАТИВ
Наші концепції заощаджують ваші прибутки!
СТВОРЮЄМО І ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ
Інструментами емоційного впливу доносимо Вашу ідею
РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ
Наші заходи вирішують Ваші бізнес-завдання
МИ ПРОСТО КОСМОС!
Реактивні, інноваційні, сповнені ідей та пунктуальні!

Як все відбувається

Заявка

Астронавти (Клієнти) подають заявку на організацію польоту заходу в наш центр управління подіями (заповнюють бриф)

Зворотній зв'язок протягом 5 хвилин
Перша зустріч

Екіпаж (досвідчені організатори) добрифовує Астронавтів. Запит спочатку відправляється в космос, потім обробляється за круглим столом під час брейн-штормінга

Все залежить від того, як стануть зірки
ПІДГОТОВКА ПРОПОЗИЦІЇ

Члени екіпажу розробляють концепцію і кошторис, а потім відправляють Астронавтам

СТАНДАРТ 1-2 ДНІ; ЕКСКЛЮЗИВ ВІД 5 ДНІВ
УЗГОДЖЕННЯ ДОГОВОРУ

Астронавти стверджують концепцію, підписують договір і відправляють екіпажу передоплату

КРАЩЕ 100%, АЛЕ МОЖНА І МЕНШЕ :)
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТА

На орбіту виходить івент-шатл з екіпажем і влаштовує грандіозну подію для Астронавтів

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД складності ПРОЕКТУ. ВІД 2-Х ГОДИН ДО 1 РОКУ

Враження

Почесні астронавти

Comments are closed.

Ку! А ми знаємо де дістати гравіцапу