19.12.2019

Корпоратив або тімбілдінг? Що вибрати і де провести заходи в Києві?

Формат корпоративного розважального заходу, організованого для працівників компанії, може бути різним, але найбільш затребуваними є корпоратив і тімбілдінг. Вони дозволяють вирішувати схожі завдання, але і відмінностей в них чимало. Давайте розберемося, чим відрізняється корпоратив від тімбілдінга і для яких цілей вони краще підходять.

Коли варто влаштовувати корпоратив

Психологічне розвантаження дозволяє людям краще концентруватися на професійні досягнення, перебувати в ресурсному стані, успішно вирішувати конфлікти і прагнути до нових вершин. Робота без відпочинку – це шлях в один кінець, а точніше – до стресу, депресії і, як результат, зміні місця роботи або робочої діяльності. Щоб уникнути таких неприємностей, багато роботодавців вирішують замовити проведення корпоративу , який вирішує такі завдання: Дозволяє людям спілкуватися в неформальній обстановці, краще пізнати один одного, познайомитися (актуально для великих компаній, в яких деякі відділи мало або взагалі не контактують один з одним). Відзначити велика подія. Наприклад, новорічні корпоративні заходи – класика, до якої вдаються більшість керівників. На таких івентах можна не тільки відпочити, а й підвести підсумки року. Виявити лідерів і нагородити передовиків. Можна замовити проведення корпоративу після того, як компанія вийшла на новий рекорд продажів, уклала вигідну угоду. У порядку індивідуальної мотивації добре працює заохочення лідируючих співробітників.

Найбільш вдалі локації для корпоративу

При виборі місця слід орієнтуватися на:

   

 • Кількість працівників. Чим більше компанія, тим масштабніше локація буде потрібно.
 •  

 • Пора року. Якщо влітку можна посидіти і на природі, то в зимові місяці доведеться пошукати укриття від негоди.
 •  

 • Мета заходу. Для деяких івентів буде досить навіть власного офісу компанії, але для урочистих корпоративів краще зняти відповідне приміщення.
 •  

 • Пол і пристрасті аудиторії. Старше покоління навряд чи захоче їхати далеко, особливо, якщо місце виглядає нестандартно, а ось молодь з радістю погодиться на щось незвичайне.
 •  

 • Бюджет. Не варто засмучуватися, якщо фінанси на проведення заходу обмежені. Можна підібрати варіанти для івенту будь-якого масштабу.

Найпоширенішими локаціями для проведення корпоративу на природі є бази відпочинку і заміські будинки. Деякі компанії знімають теплоходи або яхти – бюджетним варіантом таке проведення часу не назвеш, зате такий корпоратив завжди залишає масу позитивних емоцій.

Провести корпоратив в приміщенні можна, якщо замовити столики в кафе (або антікафе – прекрасний варіант для молодих співробітників), ресторані, на ковзанці, роллердроме чи іншому місці, де можна активно і весело провести час.

Особливості тімбілдінга як командоутворюючі заходи

Тимбилдинг відрізняється від корпоративу тим, що має на увазі командну роботу. В ході такого заходу створюються умови, які в ігровій формі підштовхують до вирішення завдань всім колективом. Такий формат івенту:

   

 1. Дозволяє вирішити конфліктні ситуації. Люди, які в робочий час ставляться один до одного з неприязню, опиняючись в однакових умовах, просто змушені об’єднуватися і вирішити поставлену задачу. А так як тимбилдинг має на увазі все ж відпочинок, а не роботу, а значить, відповідальність за прийняте рішення лише умовна, то напруга між ними знижується природним чином.
 2.  

 3. Виявити лідерів. Часто роботодавці вирішуються провести тімбілдінг саме з цією метою, коли в компанії потрібно знайти підходящу кандидатуру на відповідальний пост.
 4.  

 5. Визначити сильні та слабкі сторони команди. Варто пам’ятати, що будь-який event – це не панацея від усіх проблем, а лише інструмент, правильне володіння яким дозволяє домогтися бажаної мети. Тимбилдинг, як сеанс у хорошого психолога, дозволить визначити, які невирішені моменти є у вашій команді і, ймовірно, навіть підкаже шляхи усунення цих проблем.

Оптимальні місця проведення тімбілдінга

Залежно від поставленої мети, пори року, особливостей компанії (кількості співробітників, бюджету, середнього віку колективу, статі та ін.) Слід вибирати найкраще місце, де провести тімбілдінг. При виїзді на природу кудись далеко за місто потрібно продумати, наскільки буде людям зручно добиратися і повертатися. Ймовірно, доведеться організовувати трансфер, щоб всі учасники прибули на місце вчасно і отримали максимум задоволення. Пора року має велике значення. Наприклад, новорічний тимбилдинг слід організувати в приміщенні. Для цього ідеально підходять арт-простору: лофти, центри, перебудовані і пристосовані приміщення фабрик і заводів, а також ресторани, бари та інші подібні заклади. Як правило, питання про місце проведення корпоративного заходу відпадає сам собою, якщо звернутися в івент-агентство, яке має досвід у створенні подібних подій. Команда фахівців допомагає підібрати оптимальний варіант з урахуванням всіх побажань клієнта.

Велику популярність набирає такий вид івентів як тимбилдинг-квест. Його можна організувати як на свіжому повітрі, так і в приміщенні.

Так що ж вибрати?

Кожен керівник, який бере участь в житті і роботі колективу, відчуває атмосферу в офісі і від неї відштовхується при виборі необхідного формату. Так, люди все частіше замислюються про ідеї для тімбілдінга в Києві і інших містах, але і класичні корпоративи не можна скидати з рахунків. Адже постійна участь в командообразующих заходах теж набридає, і вони перестають приносити користь. Щоб життя у вашій компанії кипіла, робота кипіла, а люди йшли на робоче місце з палаючими очима, варто комбінувати ці події, а також продумувати і інші формати заходів.

Для професійної організації івентів звертайтеся в компанію Rockets. У нас в запасі мільйон популярних ідей корпоративних тімбілдінг, а також маса креативних рішень про створення ідеальних корпоративів. Наші івенти запам’ятовуються, мотивують і заряджають енергією!

Найсмачніші коти тільки на наших заходах ))