23.12.2019

Як організувати новорічний корпоратив так, щоб він був яскравим завершенням 2019 року?

Ви вже придумали, як організувати зимові корпоративні заходи і гідно проводити 2019 рік у колі колег? Команда Event-агентства Rockets ділиться з вами досвідом в даній сфері в надії, що ви візьмете на озброєння наші поради і зможете створити незабутнє свято, яке запам’ятається всім.

Головне у святі – це ідея

Подія з власною філософією – це непросте завдання, зате воно завжди знаходить значний відгук у гостей. Коли ваш корпоративний захід, будь то Новий рік чи інший привід, дозволяє людям не тільки розслабитися, але і згуртуватися – це вищий пілотаж.

Правильний святковий івент, влаштований на честь настання Нового року, по суті, може прирівнюватися до організації тімбілдінга, в ході якого співробітники пізнають один одного краще, гуртуються для вирішення колективних завдань, нехай навіть жартівливих, і набувають нові спільні спогади. Саме вони будуть віддаватися ще довгим відлунням в коридорах вашого офісу або в моменти, коли співробітники в курилках і на обідніх перервах з радістю пригадають яскраве закінчення 2019 року.

Для чого потрібен новорічний event

У великих компаніях з числом співробітників більше тисячі, як правило, є цілий відділ, в обов’язки якого входить проведення різних колективних заходів. В руках професіоналів новорічний тимбилдинг дозволяє вирішити такі завдання:

 • Хороший свято – це гідний привід розслабитися і побачити колег з іншого боку. Нерідко після якісно спланованих новорічних корпоративних заходів вирішуються конфлікти, знімається напруга, формується єдиний понятійний апарат (мова, яка зрозуміла всім співробітникам, які відображають їх загальні інтереси, смаки і будь-які точки дотику; чим їх більше, ніж ваша команда буде згуртована і ефективніше).
 • Впровадження корпоративних цінностей. Організація новорічних свят допомагає краще перейнятися місією компанії і стати ближче до її філософії. А чим людина краще розуміє якийсь глибокий момент, тим сильніше «загоряється» цією ідеєю. Це означає, що банальна на перший погляд зустріч Нового року 2020 може допомогти утримати якісні кадри і відсіяти тих, хто не готовий до довгострокового співробітництва.
 • Дозволити людям відчути себе потрібними. Ще вона життєва істина, нехтування якою робить роботу в будь-якій компанії психологічно складніше. Не дарма багато великих корпорацій в кінці року підводять підсумки і заохочують відзначилися співробітників. Визнання заслуг, особливо в колі товаришів по службі, мотивує і змушує рухатися вперед з новими силами.

Що потрібно врахувати при підготовці до новорічного корпоративу

При організації свят на Новий рік для всього колективу слід продумати:

 1. Концепцію і сценарій події.
 2. Вибрати локацію і організувати гідне оформлення.
 3. Знайти компетентних підрядників, які зможуть налагодити світло, звук, спецефекти і інші технічні моменти.
 4. Сформувати бюджет і дотримуватися встановленого графіка.
 5. Встигнути зробити все це в термін і за прийнятну вартість.

Варто пам’ятати, що ціни на бронювання приміщення, замовлення артистів, ведучих і навіть компанії, які обслуговують технічну сторону питання, починають рости з космічною швидкістю ще в кінці листопада. Ідеально, коли свято починає продумувати ще на початку осені. В цьому випадку ви зможете вибрати приміщення, персонал, найняти артистів і музикантів раніше конкурентів і не задовольнятися тим, що залишилося, а зробити вибір усвідомлено. Своєчасність та вміння тонко відчувати часові межі, відведені на той чи інший етап організації, – ця навичка, відточують роками.

Бюджетні варіанти новорічних івентів

Пропонуємо різні концепції свят, які можна використовувати для невеликих колективів з обмеженим бюджетом.

 1. Тематична вечірка. Хоч таке проведення часу і має противників, все ж це – один з найбільш простих способів викликати святковий настрій і створити атмосферу карнавалу. Що краще підходить для новорічного свята, ніж перевтілення в чарівного, історичного, літературного героя або іншого цікавого персонажа?
 2. Квест – відмінний варіант для компаній, в яких кількість співробітників невелика. Влаштувати новорічний квест можна і своїми силами, наприклад, замовити креативний сценарій в івент-агентстві, знайти реквізит і втілити це в життя.
 3. Боулінг, більярд – такий івент дозволить відмінно провести час, а також розбудити в співробітниках дух змагань.

Організація корпоративного івенту у великій компанії

Для фірм з необмеженим бюджетом відкриті багато дверей. Наприклад, можна відправитися всім колективів в теплу країну, до моря або в гори. Це фінансово затратно, зате викличе бурю захоплення серед співробітників і точно запам’ятається.

До більш приземленим, але не менш цікавим варіантам можна віднести кулінарну дегустацію в хорошому ресторані. Ви можете запросити хороших кухарів, які потішать ваших товаришів по службі незвичайними святковими стравами. Непоганим варіантом може стати створення столу з страв з різних куточків світу.

Чи можна зробити зустріч Нового року 2019 ідеальною?

Бездоганний свято може бути створений тільки досвідченою командою. Як показує практика, довірити такий відповідальний захід навіть самому енергійному і креативному співробітнику, в чиї прямі обов’язки не входить подібна практика, – значить, просадити бюджет і отримати гіркий досвід. Людина буде дуже старатися і напевно докладе всіх зусиль, але просто через відсутність належної практики може не врахувати якийсь нюанс, і всі сили будуть марні.

Команда Rockets з радістю допоможе вам організувати новорічні свята в Києві, в яких будуть продумані навіть дрібні деталі. З нашим досвідом, зв’язками і творчим підходом ви зможете створити запам’ятовується зустріч Нового року в колективі колег в будь-якій точці світу.

Лишити заявку рекомендую тобі я!